Náš tým

 • Tomáš Turek Tomáš Turek

  Největší mánička a skalní rocker Tomáš má pevnou vůli a poetické povolání - je architektem. Ve volném čase cestuje po světě.

 • Petr Komínek Petr Komínek

  Do čeho se pustí, to mu jde. Pokud zrovna nevyhání opice (nástroj krin na obrázku původně sloužil k tomuto účelu), válí na djembe nebo sólové bubny. Mimo působení v Blabuburo Vás dostane podmanivým zpěvem a hrou na kytaru, hraje beach volejbal a stará se o veřejnou zeleň. 

 • Pavel Žert Pavel Žert

  Skvělý sólista a neoblomný a nezastavitelný metronom na kenkeni. V průvodech vídán s největším basovým bubnem. Je dobrý organizátor a přestože se tváří jako kakabus, je s ním občas i sranda.

 • Pavel Tichý Pavel Tichý

  Férový bubeník s hlasitým bubnem djembé a bohatými zkušenostmi s divadelním působením a organizací. Mořeplavec a horolezec, který dostává svému jménu, když však promluví, vyrukuje s nejdrsnějšími a neuvěřitelnými historkami. 

 • Jiří Krátký Jiří Krátký

  Vždy nejlépe naladěný Jirka všem divákům svým zářivým úsměvem rozdává dobrou náladu. Kromě afrických a jiných rytmů Blabubura ho zajímá vážná hudba. Jeho tajným cílem je zahrát si s filharmonií.

 • Jindřich Klega Jindřich Klega

  Lídr skupiny Blabuburo, Jindra, má pokaždé nějaký nový rytmus v rukávu. Navíc je kytarovým virtuosem s vrozeným pedagogickým nadáním. 

 • Irena Veselá Irena Veselá

  Z původně hostující bubenice z Prahy se stala neopomenutelnou a rozhodně nejpůvabnější členkou Blabuburo. Zastoupí jakoukoliv pozici v našem hudebním tělesu a umí dokonce i tančit africké tance. 

 • Veronika Trachtová Veronika Trachtová

  Kromě hulákání (zpěvu) a bubnování v Blabuburo Verča působí v kapele Zanyka. Mimoto se věnuje výtvarné tvorbě, pro Blabuburo tvoří plakáty a grafiku.  

Záznamy: 1 - 8 ze 8

Kalendář akcí

 • 31.12.2020 16:42

  DALŠÍ KONCERT MŮŽE BÝT U VÁS!!!

  Pokud chcete pořádně rozjet Vaší rodinnou událost, team building, slavnost, vyplnit hluché místo na koncertu nebo přímo koncert? Zavolejte nám [tel.: 603574140] nebo napište [ info@blabuburo.cz ] kdy a kde, rádi přijedeme.  Devět bubeníků předvede bubenickou parádu na pochodové bubny nebo zahraje africkou hudbu na tradiční basové bubny, djembé a další perkusivní i melodické nástroje.

  Dětské dny, maratony, soutěže, přehlídky, masopustní a jiné průvody, pálení čarodějnic a nejrůznějších akce doprovázené hudbou, to je naše parketa... a všichni tančí do rytmu. 
   
  Obzvlášť pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé zájemce, zahrajeme autentickou hudbu a rádi představíme originální ručně vyráběné nástroje dovezené přímo ze západní Afriky. 
   
   
  Více o skupině bubeníků zde: https://www.blabuburo.cz/o-nas/


  Kontakty zde: https://www.blabuburo.cz/kontakt/

   

 • 13.02.2021 12:00

  Masopust 2021 Roztoky u Prahy

  MASOPUST v Roztokách u Prahy 2021 13. února 2021

  Otisk dob minulých a dech věcí příštích. Truchlivě veselý průvod maškar vychází za svou Královnou-nevěstou. V pentlích a zrcátkách nese příběhy a hlasy roztockou krajinou.

  • Kdy: 15. února 2019
  • Kde: Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

  VÍCE INFORMACÍ

   

   

Všechny články

Záznamy: 1 - 2 ze 2

Kontakt

BLABUBURO
Roztoky u Prahy

+420728662221

BLABUBURO © 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode