Náš tým

 • Tomáš Turek Tomáš Turek

  Největší mánička a skalní rocker Tomáš má pevnou vůli a poetické povolání - je architektem. Ve volném čase cestuje po světě.

 • Petr Komínek Petr Komínek

  Do čeho se pustí, to mu jde. Pokud zrovna nevyhání opice (nástroj krin na obrázku původně sloužil k tomuto účelu), válí na djembe nebo sólové bubny. Mimo působení v Blabuburo Vás dostane podmanivým zpěvem a hrou na kytaru, hraje beach volejbal a stará se o veřejnou zeleň. 

 • Pavel Žert Pavel Žert

  Skvělý sólista a neoblomný a nezastavitelný metronom na kenkeni. V průvodech vídán s největším basovým bubnem. Je dobrý organizátor a přestože se tváří jako kakabus, je s ním občas i sranda.

 • Pavel Tichý Pavel Tichý

  Férový bubeník s hlasitým bubnem djembé a bohatými zkušenostmi s divadelním působením a organizací. Mořeplavec a horolezec, který dostává svému jménu, když však promluví, vyrukuje s nejdrsnějšími a neuvěřitelnými historkami. 

 • Jiří Krátký Jiří Krátký

  Vždy nejlépe naladěný Jirka všem divákům svým zářivým úsměvem rozdává dobrou náladu. Kromě afrických a jiných rytmů Blabubura ho zajímá vážná hudba. Jeho tajným cílem je zahrát si s filharmonií.

 • Jindřich Klega Jindřich Klega

  Lídr skupiny Blabuburo, Jindra, má pokaždé nějaký nový rytmus v rukávu. Navíc je kytarovým virtuosem s vrozeným pedagogickým nadáním. 

 • Irena Veselá Irena Veselá

  Z původně hostující bubenice z Prahy se stala neopomenutelnou a rozhodně nejpůvabnější členkou Blabuburo. Zastoupí jakoukoliv pozici v našem hudebním tělesu a umí dokonce i tančit africké tance. 

 • Veronika Trachtová Veronika Trachtová

  Kromě hulákání (zpěvu) a bubnování v Blabuburo Verča působí v kapele Zanyka. Mimoto se věnuje výtvarné tvorbě, pro Blabuburo tvoří plakáty a grafiku.  

Záznamy: 1 - 8 ze 8

Kalendář akcí

 • 22.03.2019 00:00

  ORIGINÁL KONCERT MISTRA JEMBE V PRAZE

  Thomas Guei

   
  22. - 24. 3. 2019
  Praha

  Je to tu! Legendární Thomas Guei míří po osmi letech opět do Prahy! Jeden z nejlepších současných djembefolů, který svou dokonalou technikou, neuvěřitelnou rychlostí, energií, melodičností a jedinečným hudebním jazykem posunul hru na djembe na zcela novou úroveň. Krom toho, jak dokonalým bubeníkem Thomas je, je i skvělým učitelem, který má s výukou západních bubeníků všech herních úrovní bohaté zkušenosti. Nabízí se vám tak jedinečná šance učit se a strávit čas s jednou z největších současných světových ikon hry na djembe. Kromě řady workshopů vás čeká i jednodenní minifestival africké hudby, v jehož rámci Thomas vystoupí s nechvalně známou pražskou bubenickou letkou Barati Squad. Pro opravdové gurmány je připraven i pokročilý workshop hry na krin! Po dlouhé době zavítá konečně do České republiky opět skutečný mistr hry na djembe a krin. Nechat si tuto bubenickou akci roku ujít by byla víc, než škoda!

  Kde: Dancers club Praha, Koněvova 19, Praha 3

  Harmonogram celé akce:

  Začátečníci a mírně pokročilí - djembe:

  Sobota 9:30 – 11:30
  Neděle 9:30 – 11:30
  Cena: 800,-

  Pokročilí - krin

  Sobota 16:00 – 17:30
  Neděle 16:00 – 17:30
  Cena: 600,-

  platební podmínky
                      
  platbu proveďte do 10. 3. 2019 (datum připsání platby na účet) na účet č. 2801567663/2010, do zprávy pro příjemce napište Vaše celé jméno a „Thomas“
  přihlášky a dotazy
  emailem na thomasgueimeetsprague@gmail.com, 607171932 nebo 608977924

   

 • 31.12.2019 16:42

  DALŠÍ KONCERT MŮŽE BÝT U VÁS!!!

  Pokud chcete pořádně rozjet Vaší rodinnou událost, team building, slavnost, vyplnit hluché místo na koncertu nebo přímo koncert? Zavolejte nám [tel.: 603574140] nebo napište [ info@blabuburo.cz ] kdy a kde, rádi přijedeme.  Devět bubeníků předvede bubenickou parádu na pochodové bubny nebo zahraje africkou hudbu na tradiční basové bubny, djembé a další perkusivní i melodické nástroje.

  Dětské dny, maratony, soutěže, přehlídky, masopustní a jiné průvody, pálení čarodějnic a nejrůznějších akce doprovázené hudbou, to je naše parketa... a všichni tančí do rytmu. 
   
  Obzvlášť pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé zájemce, zahrajeme autentickou hudbu a rádi představíme originální ručně vyráběné nástroje dovezené přímo ze západní Afriky. 
   
   
  Více o skupině bubeníků zde: https://www.blabuburo.cz/o-nas/


  Kontakty zde: https://www.blabuburo.cz/kontakt/

   

Všechny články

Záznamy: 1 - 2 ze 2

Kontakt

BLABUBURO
Roztoky u Prahy

+420728662221

BLABUBURO © 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode