O nás

Blabuburo je parta bubnujících nadšenců, která se specializuje na hraní původní západoafrické hudby na tradiční basové bubny, djembé a další perkusivní i melodické nástroje. Autentické rytmy, kompozice a zpěv prokládá vlastními sóly a improvizacemi.

V posledních letech Blabuburo rozšířilo své pole působnosti o hraní v průvodech, na masopustech a při dalších akcích. Při těchto příležitostech hraje rytmy z celého světa na pochodové bubny, zvonky, tamburíny atd., a to často za účasti hostujících bubeníků a muzikantů. Díky mnoha vystoupením nejen v Praze, Roztokách a okolí, ale po celé České republice, si podmanilo již mnoho posluchačů. 

 

Na co hrajeme:

ZÁPADOAFRICKÁ HUDBA:

DUNDUN      DJEMBE YABARA
SANGBAN KRIN  DEŠŤOVÁ HŮL
KENKENI BALAFON DALŠÍ PERKUSE  

POCHODOVÉ RYTMY:

POCHODOVÉ BASOVÉ BUBNY    

TAMBURÍNY & ZVONCE

GUIRO & PÍŠŤALKY

POCHODOVÉ STŘEDOVÉ BUBNY

SNARE DRUMS

SHAKERY

POCHODOVÉ VÝŠKOVÉ BUBNY

 AGOGO ZVONKY

COWBELLY...


GUIRO
MS

 

Naši posluchači

...jsou široká veřejnost, ale také instituce jako školy, divadelní spolky, besedy, pořadatelé dětských dnů, maratonů, soutěží, přehlídek, masopustních a jiných průvodů, pálení čarodějnic a nejrůznějších akcí doprovázených hudbou... a všichni tančí do rytmu. 

Obzvlášť pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé zájemce, zahrajeme autentickou hudbu a rádi představíme originální ručně vyráběné nástroje dovezené přímo ze západní Afriky. 

Nebo s našimi pochodovými bubny oživíme průvody, přehlídky a jiné příležitosti různorodými rytmy. 

Pokud chcete pořádně osolit Vaši rodinnou událost, team building, slavnost, vyplnit hluché místo na koncertu, zavolejte nám nebo napište kdy a kde, rádi přijedeme.

 

Napsali o nás

Článek z www.novinky.cz (zde)

Kalendář akcí

 • 22.03.2019 00:00

  ORIGINÁL KONCERT MISTRA JEMBE V PRAZE

  Thomas Guei

   
  22. - 24. 3. 2019
  Praha

  Je to tu! Legendární Thomas Guei míří po osmi letech opět do Prahy! Jeden z nejlepších současných djembefolů, který svou dokonalou technikou, neuvěřitelnou rychlostí, energií, melodičností a jedinečným hudebním jazykem posunul hru na djembe na zcela novou úroveň. Krom toho, jak dokonalým bubeníkem Thomas je, je i skvělým učitelem, který má s výukou západních bubeníků všech herních úrovní bohaté zkušenosti. Nabízí se vám tak jedinečná šance učit se a strávit čas s jednou z největších současných světových ikon hry na djembe. Kromě řady workshopů vás čeká i jednodenní minifestival africké hudby, v jehož rámci Thomas vystoupí s nechvalně známou pražskou bubenickou letkou Barati Squad. Pro opravdové gurmány je připraven i pokročilý workshop hry na krin! Po dlouhé době zavítá konečně do České republiky opět skutečný mistr hry na djembe a krin. Nechat si tuto bubenickou akci roku ujít by byla víc, než škoda!

  Kde: Dancers club Praha, Koněvova 19, Praha 3

  Harmonogram celé akce:

  Začátečníci a mírně pokročilí - djembe:

  Sobota 9:30 – 11:30
  Neděle 9:30 – 11:30
  Cena: 800,-

  Pokročilí - krin

  Sobota 16:00 – 17:30
  Neděle 16:00 – 17:30
  Cena: 600,-

  platební podmínky
                      
  platbu proveďte do 10. 3. 2019 (datum připsání platby na účet) na účet č. 2801567663/2010, do zprávy pro příjemce napište Vaše celé jméno a „Thomas“
  přihlášky a dotazy
  emailem na thomasgueimeetsprague@gmail.com, 607171932 nebo 608977924

   

 • 31.12.2019 16:42

  DALŠÍ KONCERT MŮŽE BÝT U VÁS!!!

  Pokud chcete pořádně rozjet Vaší rodinnou událost, team building, slavnost, vyplnit hluché místo na koncertu nebo přímo koncert? Zavolejte nám [tel.: 603574140] nebo napište [ info@blabuburo.cz ] kdy a kde, rádi přijedeme.  Devět bubeníků předvede bubenickou parádu na pochodové bubny nebo zahraje africkou hudbu na tradiční basové bubny, djembé a další perkusivní i melodické nástroje.

  Dětské dny, maratony, soutěže, přehlídky, masopustní a jiné průvody, pálení čarodějnic a nejrůznějších akce doprovázené hudbou, to je naše parketa... a všichni tančí do rytmu. 
   
  Obzvlášť pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé zájemce, zahrajeme autentickou hudbu a rádi představíme originální ručně vyráběné nástroje dovezené přímo ze západní Afriky. 
   
   
  Více o skupině bubeníků zde: https://www.blabuburo.cz/o-nas/


  Kontakty zde: https://www.blabuburo.cz/kontakt/

   

Všechny články

Záznamy: 1 - 2 ze 2

Kontakt

BLABUBURO
Roztoky u Prahy

+420728662221

BLABUBURO © 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode