O nás

Blabuburo je parta bubnujících nadšenců, která se specializuje na hraní původní západoafrické hudby na tradiční basové bubny, djembé a další perkusivní i melodické nástroje. Autentické rytmy, kompozice a zpěv prokládá vlastními sóly a improvizacemi.

V posledních letech Blabuburo rozšířilo své pole působnosti o hraní v průvodech, na masopustech a při dalších akcích. Při těchto příležitostech hraje rytmy z celého světa na pochodové bubny, zvonky, tamburíny atd., a to často za účasti hostujících bubeníků a muzikantů. Díky mnoha vystoupením nejen v Praze, Roztokách a okolí, ale po celé České republice, si podmanilo již mnoho posluchačů. 

 

Na co hrajeme:

ZÁPADOAFRICKÁ HUDBA:

DUNDUN      DJEMBE YABARA
SANGBAN KRIN  DEŠŤOVÁ HŮL
KENKENI BALAFON DALŠÍ PERKUSE  

POCHODOVÉ RYTMY:

POCHODOVÉ BASOVÉ BUBNY    

TAMBURÍNY & ZVONCE

GUIRO & PÍŠŤALKY

POCHODOVÉ STŘEDOVÉ BUBNY

SNARE DRUMS

SHAKERY

POCHODOVÉ VÝŠKOVÉ BUBNY

 AGOGO ZVONKY

COWBELLY...


GUIRO
MS

 

Naši posluchači

...jsou široká veřejnost, ale také instituce jako školy, divadelní spolky, besedy, pořadatelé dětských dnů, maratonů, soutěží, přehlídek, masopustních a jiných průvodů, pálení čarodějnic a nejrůznějších akcí doprovázených hudbou... a všichni tančí do rytmu. 

Obzvlášť pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé zájemce, zahrajeme autentickou hudbu a rádi představíme originální ručně vyráběné nástroje dovezené přímo ze západní Afriky. 

Nebo s našimi pochodovými bubny oživíme průvody, přehlídky a jiné příležitosti různorodými rytmy. 

Pokud chcete pořádně osolit Vaši rodinnou událost, team building, slavnost, vyplnit hluché místo na koncertu, zavolejte nám nebo napište kdy a kde, rádi přijedeme.

 

Napsali o nás

Článek z www.novinky.cz (zde)

Kalendář akcí

 • 31.12.2020 16:42

  DALŠÍ KONCERT MŮŽE BÝT U VÁS!!!

  Pokud chcete pořádně rozjet Vaší rodinnou událost, team building, slavnost, vyplnit hluché místo na koncertu nebo přímo koncert? Zavolejte nám [tel.: 603574140] nebo napište [ info@blabuburo.cz ] kdy a kde, rádi přijedeme.  Devět bubeníků předvede bubenickou parádu na pochodové bubny nebo zahraje africkou hudbu na tradiční basové bubny, djembé a další perkusivní i melodické nástroje.

  Dětské dny, maratony, soutěže, přehlídky, masopustní a jiné průvody, pálení čarodějnic a nejrůznějších akce doprovázené hudbou, to je naše parketa... a všichni tančí do rytmu. 
   
  Obzvlášť pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé zájemce, zahrajeme autentickou hudbu a rádi představíme originální ručně vyráběné nástroje dovezené přímo ze západní Afriky. 
   
   
  Více o skupině bubeníků zde: https://www.blabuburo.cz/o-nas/


  Kontakty zde: https://www.blabuburo.cz/kontakt/

   

 • 13.02.2021 12:00

  Masopust 2021 Roztoky u Prahy

  MASOPUST v Roztokách u Prahy 2021 13. února 2021

  Otisk dob minulých a dech věcí příštích. Truchlivě veselý průvod maškar vychází za svou Královnou-nevěstou. V pentlích a zrcátkách nese příběhy a hlasy roztockou krajinou.

  • Kdy: 15. února 2019
  • Kde: Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

  VÍCE INFORMACÍ

   

   

Všechny články

Záznamy: 1 - 2 ze 2

Kontakt

BLABUBURO
Roztoky u Prahy

+420728662221

BLABUBURO © 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode