Mezinárodní folklorní festival - Strážnice

26.06.2015 22:30

Blabuburo Corps vystoupilo na 70. mezinárodním folklorním festivalu v divadelním pořadu Malé hry a velké hříčky autorek Kateřiny Černíčkové a Šárky Kratochvílové. Během této netradiční akce doprovázelo velmi podařenou sérii vtipných i poučných vystoupení divadelních souborů a známých originálních masopustních masek z Roztok. 


V sobotu se Blabuburo Corps v masopustních kostýmech zúčastnilo velkolepého průvodu městem a společně s roztockými maskami připravilo tisícům diváků neopakovatelný zážitek, při kterém maškary vstupovaly mezi diváky, hrály si s nimi a chovaly se adekvátně svým rolím, což je neopustilo až do odjezdu ze Strážnice. 

Fotografie z představení, průvodu oficiálního i neoficiálního si můžete prohlédnout na stránkách Roztoče:

www.roztoc.cz/galerie/752-masopust-na-folklornim-festivalu-ve-straznici/#top

 

Zde sestřih nejbizarnějších účastníků sobotního průvodu:

www.youtube.com/watch?v=JVTYsBZ4tC0

 

 

Zpět

Kalendář akcí

 • 31.12.2020 16:42

  DALŠÍ KONCERT MŮŽE BÝT U VÁS!!!

  Pokud chcete pořádně rozjet Vaší rodinnou událost, team building, slavnost, vyplnit hluché místo na koncertu nebo přímo koncert? Zavolejte nám [tel.: 603574140] nebo napište [ info@blabuburo.cz ] kdy a kde, rádi přijedeme.  Devět bubeníků předvede bubenickou parádu na pochodové bubny nebo zahraje africkou hudbu na tradiční basové bubny, djembé a další perkusivní i melodické nástroje.

  Dětské dny, maratony, soutěže, přehlídky, masopustní a jiné průvody, pálení čarodějnic a nejrůznějších akce doprovázené hudbou, to je naše parketa... a všichni tančí do rytmu. 
   
  Obzvlášť pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé zájemce, zahrajeme autentickou hudbu a rádi představíme originální ručně vyráběné nástroje dovezené přímo ze západní Afriky. 
   
   
  Více o skupině bubeníků zde: https://www.blabuburo.cz/o-nas/


  Kontakty zde: https://www.blabuburo.cz/kontakt/

   

 • 13.02.2021 12:00

  Masopust 2021 Roztoky u Prahy

  MASOPUST v Roztokách u Prahy 2021 13. února 2021

  Otisk dob minulých a dech věcí příštích. Truchlivě veselý průvod maškar vychází za svou Královnou-nevěstou. V pentlích a zrcátkách nese příběhy a hlasy roztockou krajinou.

  • Kdy: 15. února 2019
  • Kde: Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

  VÍCE INFORMACÍ

   

   

Všechny články

Záznamy: 1 - 2 ze 2

Kontakt

BLABUBURO
Roztoky u Prahy

+420728662221

BLABUBURO © 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode